יצירת קשר

מטבחים בחיפה

מטבחים בחיפה נחשבים לחדרים חשובים ביותר בבתי מגורים, שכן בתוכם מוכן המזון, ומאוחסן לטווח הארוך. לפיכך, חשוב כי המטבח יהיה חדר מעוצב עם כסאות לפינת אוכל, ופונקציונלי, שבו ניתן לבצע כמה שיותר פעולות במינימום זמן. במאמר זה נציג שלוש רמות של מטבחים בחיפה – בהתאם לתקציב שלך. המתואר בפסקה הראשונה זה המינימום שיש בכל מטבח, ומשם ניתן רק להשתפר:

סט המינימום: מקרר, מקפיא, כיור וארון תחתון, סט זה כולל כיור למטבח עם ברז ויסות למים קרים או חמים, או שני ברזי ויסות לכל טמפרטורה בנפרד. מתחת לכיור מצוי ארון המשמש בדרך כלל לחומרי הניקיון, ולפח האשפה. במסגרת קניית מטבח זה, החפצים החיצוניים בהם אתה חייב – אינם מעטים: יש צורך בארונות עליונים, שיותאמו מבחינה עיצובית לארון הפח שקנית יחד עם הכיור, יש צורך בכיריים, ובתנור אפייה.
 
הסט הסטנדרטי: מקרר, מקפיא, כיור, ארון תחתון, ארונות עליונים, כיריים מבוססי גז, וארון מתחתם, סט זה נמצא לרשותם של רוב בעלי הבתים בישראל המשוייכים למעמד הביניים. ארונות עליונים משמשים לאכסון חומרי הבישול, הארון התחתון משמש לחומרי הניקוי והפח, ויתר הציוד – משמש באופן דומה למה שמתרחש בסט הקודם. נא לשים לב – כי בסט הקודם לא נכלל גז בישול, והפתרון במשקי בית מסוג זה הוא – לקנות כיריים חשמליים, וטוסטר בנפרד.
   עיצוב מטבחים בחיפה
סט המקסימום: מכיל את כל רכיבי הסט הסטנדרטי, בצירוף מדיח כלים, ומכונת קפה, מדובר במטבח מאובזר מאד, ורווי מכשירים אלקטרוניים המקצרים את זמן העבודה במטבח: תנור, מדיח ומכונת קפה. העצה החכמה ביותר למי שמעוניין בסוג כזה של מטבח – היא לקחת בחשבון כי המכשירים הנוספים הם צרכני אנרגיה לא קטנים, ופירוש הדבר כי חשבון החשמל שייזקף לחובת הקונים יהיה רב מן הצפוי. לפיכך, יש לבדוק את נתוני צריכת החשמל של כל מכשיר ומכשיר טרם הקנייה.
 
לסיכום
הוצגו שלושה סוגים של סטים של מטבחים בחיפה. לרוב האוכלוסייה בישראל - ישנו הסט המופיע בפסקה השנייה, שכן הסט הראשון מכיל כמות דלה מידיי של מוצרים המגבילה את הפונקציונליות בדירה, והסט השני מייקר את חשבון החשמל בצורה משמעותית. חשוב לבחון את הסט הרצוי לך ולרכוש מטבח שיכול להכיל אותו: לדוגמה – אם ברצונך להכיל גם מיקרוגל במטבח ואין עוד מקום, דאג להתקין מדף נשלף. אם אתה חובב של תבלינים רבים, מומלץ להקצות להם מדף נפרד, לאכסונם בעת הפסקת העבודה במטבח.
 
  מטבחים בחיפה