יצירת קשר
   

תכנון לעיצוב פנים

עיצוב פנים הנו חלקבלתי נפרד מהאווירה בבית. הוא זה שקובע את האווירה בבית, את הצבעים והגוונים ששולטים בקירות, את מבנה המטבח, הסלון וחדרי השינה. התכנון לעיצוב הפנים בבית כולל מספר פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם:

תקציב

היו ריאליים בתקציב שאתם קובעים. תכנון הבית מבחינת ריהוט שבו, המטבח, הסלון, חדר השינה וכו' - לכל אלו יש מחיר, ויש לדעת "להתאים" את התקציב בהתאם למחירים הקיימים בשוק.

צרכים

הצרכים שלכם צריכים להתמקד בראש ובראשונה ברמת הפונקציונאליות והשימושיות של כל חלל בבית. לדוגמא, הסלון צריך להיות מזמין ורחב ידיים, ועם זאת, יכיל מספר רב של מקומות ישיבה. המטבח צריך להיות נעים וחביב עם אי למטבח, ועם זאת, צריך לשמור על מקום לפינת האוכל. צריך להגדיר את כל הצרכים שלכם מראש, ולדעת לסמן בדיוק על מפת ההדמיה של הבית היכן כל פריט ופריט ישב - בהתאם למה שתקבעו שהשימוש שלו יהיה.

טעם אישי

הטעם האישי שלכם ידוע לכם, אתם רק צריכים לדעת בדיוק איך קוראים לו - אם אתם אוהבים רהיטים מעץ מלא, אתם ודאי חובבי העיצוב הכפרי. אם אתם אוהבים ספייס בסלון הבית, עם רהיטי סלון בגוונים בהירים, ככל הנראה אתם חובבי העיצוב המודרני - הייטקיסטי. ערכו בדיקה יסודית בנושא קווי העיצוב, המגמות והרעיונות לעיצוב, וכך תוכלו לדעת איזה סגנון בדיוק קולע לטעם שלכם.