יצירת קשר
 
 
מטבח מעוצב שחור לבן
דגם: מטבח מעוצב שחור לבן
מטבח מעוצב שחור לבן
לפרטים נוספים>>
  
מטבח מודרני עם פתרונות אחסון
דגם: מטבח מודרני עם פתרונות אחסון
מטבח מודרני עם פתרונות אחסון
לפרטים נוספים>>
מטבח הייטקיסטי עם אי
דגם: מטבח הייטקיסטי עם אי
מטבח הייטקיסטי עם אי
לפרטים נוספים>>
  
מטבח מואר בסגנון מודרני
דגם: מטבח מואר בסגנון מודרני
מטבח מואר בסגנון מודרני
לפרטים נוספים>>
מטבח סגנון נקי בעיצוב מושלם
דגם: מטבח סגנון נקי בעיצוב מושלם
מטבח סגנון נקי בעיצוב מושלם
לפרטים נוספים>>
  
מטבח עם אי מעוצב
דגם: מטבח עם אי מעוצב
מטבח עם אי מעוצב
לפרטים נוספים>>
 

מטבחים מעוצבים

לחפש מטבחים מעוצבים שישרתו אותנו בצורה הטובה ביותר זה בהחלט קשה, יש מבחר כל כך גדול וסוגים כל כך רבים שאפשר להתבלבל. מה שחשוב במקרים כאלה הוא פשוט להתמקד, להתמקד בקריטריונים העיקריים שאנו מחפשים במטבח להתמקד בתנאי הבית שלנו ומה הם מציבים לנו מבחינת אפשרויות, גודל צבע סגנון וכד' ולהתמקד בשימושים השונים שלנו והדרישות שלנו מהמטבח המיוחל לבוא. כמובן חשוב מאוד גם הלתמקד בתקציב שהצבנו לעצמנו והסכום שאנו מוכנים ויכולים להשקיע על מטבחים בשלב זה בחיינו. מטבחים לא נרכשים כל יום זהו דבר שאנו רוכשים אחת לכמה שנים טובות, ורוצים שישרת אותנו זמן רב שנהנה ונשתמש בו רבות.

מטבחים מעוצבים יכולים להיות אופנתיים מאוד, בעלי טכנולוגיות מתקדמות מאוד, או פשוטים וסטנדרטיים גם כאן אנו צריכים לדעת מה יתאים יותר מה ישמש אותנו יותר ומה נאהב יותר בנוף ביתנו. כל חדר בבית הוא חשוב ורצוי להשקיע בכל פינה בבית כדי להנות אחר כך מהתוצר ובזמן שהייתנו בבית, אך מטבח מעוצב הוא המקום העיקר ביותר, אנו נכנסים למטבח מעוצב כל כך הרבה פעמים ביום בלי לשים לב בכלל. אנו עובדים במטבח מעוצב סועדים ביחד עם המשפחה את מה שהכנו במטבח, נרגעים כל יום ומקבלים את הבוקר במטבח ולכן הוא משמעותי וחשוב. בית ללא מטבח כמו בית ללא דלתות לא יכול להתקיים בדרך כזו ישנם דברים שחייבים שיהיו בבית.

אם אנו יודעים שאנו מארחים המון בביתנו בחגים בשבתות וסתם בימי חול מטבח איכותי ויפה יעזור לנו ברגעים אלו רבות. מטבחים מתפקידם לאחסן את כל אשר אנו רוצים במטבח החל מכלים צלחות וסכו"ם סירים מחבתות כלים מפלסטיק וכד, מוצרי אוכל ושתייה, חשוב שיהיה לנו מקום במטבח להכיל את הכל ולא בדרך צפופה, חשוב שיהיה לנו משטח נוח לעבודה, גם כאן נצטרך לבחור את הסוג המתאים, משטחים במטבחים מעוצבים יכולים להיות רגישים לחום או קור לרטיבות לדרכי ניקוי מסוימות ולכן חשוב לבחור משטח נוח שגם הוא יקל עלינו בעבודה במטבח ובהכנת הדברים.

אנו צריכים להסתכל על מטבחים מעוצבים מהפן של הניקיון, ישנם מטבחים שקשה לנקות אותם שהניקיון שלהם הוא תהליך מסובך ולא בהכרח נעים וקל, חשוב שנבדוק את זה גם לפני שאנו רוכשים מטבחים. אנשים לא תמיד שמים לב לזה וקונים מטבח ואחר כך מסתבכים ומרגישים שהם קנו חתול בשק למרות שזה לא באמת כך, המטבח יפה וטוב אך לנקות אותו לוקח זמן רב ולא כל חומר ניקוי מתאים לו ולכן זה מצריך מאיתנו עוד מאמץ שאיננו רוצים להשקיע. מטבחים הם מקום שצריך להיות נקי כל הזמן אם לא תמיד, היות ומדובר באוכל ובדברים שנכנסים לגופנו לכן ניקיון וסטריליות אפילו חשובה מאוד במטבח, שלא יהיה אבק ושיערות, או כל לכלוך מורגש לפחות.

מטבחים מעוצבים הם המקום שאנו מנקים הכי הרבה בבית, כמעט בכל יום נשטוף כלים, וננקה את משטח העבודה, את הארונות שמתלכלכים ממגע ידיים , הרצפה שלפעמים נשפכים עליה דברים ובכלל כל מכלול המטבח רצוי שיהיה נקי במיוחד בזמן שאנו עובדים ומכינים ארוחה. אם אנו מתקשים להכין ולעבוד במטבח שלנו ואם אנו לא מרגישים טוב איתו, אם נמאס לנו לנקות אותו ואנו מבינים שהוא פשוט ישן מומלץ להחליף ולרענן את הבית במטבח חדש כל עוד יש לנו יכולות לכך. מטבחים ימלאו את הבית בחום וישרו בו אווירת אחדות בין כל המתגוררים בבית במיוחד כאשר ישבו מסביב לשולחן ויאכלו את מה שהוכן במטבח.